Strona główna
piątek, 27 listopada 2020 r.
imieniny obchodzą: Franciszek, Maksymilian

Tak spędzały czas przedszkolaki z Ryczowa

Strona główna » Aktualności » Tak spędzały czas przedszkolaki z Ryczowa

wielkość tekstu:A | A | A

 Przedszkolaki z oddziału rocznego przygotowania przedszkolnego w Ryczowie bardzo aktywnie spędzili ostatnie tygodnie roku przedszkolnego.

Dzień Dziecka to same atrakcje dla naszych wychowanków: gry, zabawy, upominki a także zajęcia plastyczne prowadzone p. Dorotę Supkowską z fundacji „Stara Szkoła”. Pod kierunkiem p. Doroty dzieci malowały i ozdabiały drewniane figury flamingów.

11 czerwca przedszkolaki, kl. I, II i IV odwiedziły ZOO w Chorzowie. Największą atrakcją były duże zwierzęta takie jak: słonie, żyrafy, nosorożce i hipopotamy. W trakcie zwiedzania świetnie bawiły się na krótkich „piknikach”, a wysoką temperaturę na dworze chłodziły pyszne lody.

16 czerwca to dzień spotkania rodziców, dzieci i wychowawcy. W tym dniu przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności  recytatorskie, aktorskie i taneczne. Oprócz wierszy i piosenek przedstawiły układ taneczny do piosenki „Dobrze się baw”, który został nagrodzony ogromnymi brawami.

poprzednia strona|1|2| z   2następny|ostatnia

czytano: 842 razy

źródło: spryczow.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

Szkoła Podstawowa w Ryczowie powstała w 1924 roku. Przez cztery lata była to szkoła jednooddziałowa, w tym okresie dzieci kończyły tylko 4 klasy.

dalej
Ilość zdjęć: 11
dalej
Szkoła Podstawowa w Ryczowie