Strona główna
środa, 26 lutego 2020 r.
imieniny obchodzą: Mirosława, Aleksandra

Zapytanie

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o wypełnienie formularza zapytaniowego.

Choinko piękna jak las, choinko zostań wśród nas!

Strona główna » Aktualności » Choinko piękna jak las, choinko zostań wśród nas!

wielkość tekstu:A | A | A

 Tradycyjnie, jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia, odbył się świąteczny konkurs. Tym razem „rywalizowały ze sobą” choinki zrobione przez uczniów.

Prace podzielone zostały na dwie kategorie. Rywalizowali ze sobą uczniowie klas I-III i w grupie starszej uczniowie klas IV-VIII.

Wszystkie pięknie zrobione choinki wystawione do podziwiania na szkolnym korytarzu umilały przedświąteczny czas i podkreślały magię świąt.

Natomiast bardzo trudne zadanie miało konkursowe jury, bo jak wybrać najładniejszą pracę, gdy wszystkie zasługują na podziw i uznanie? Na szczególne wyróżnienie zasługiwały prace w pełni samodzielne i pomysłowe. Jury jednak poradziło sobie z tym trudnym zadaniem i przyznało nagrody. 


Warning: getimagesize(zdjecia/artykuly/bmale/kon2601.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /spryczow/inc/funkcje.inc.php on line 1009
14

czytano: 56 razy

źródło: spryczow.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

W Ryczowie znajdują się ruiny strażnicy wzniesionej prawdopodobnie przez Kazimierza Wielkiego. Twierdza ta uzupełniała lukę w systemie obronnym pomiędzy zamkami w Ogrodzieńcu, w Smoleniu i w ...

dalej
Ilość zdjęć: 14
dalej
Szkoła Podstawowa w Ryczowie