Strona główna
piątek, 27 listopada 2020 r.
imieniny obchodzą: Franciszek, Maksymilian

Choinko piękna jak las, choinko zostań wśród nas!

Strona główna » Aktualności » Choinko piękna jak las, choinko zostań wśród nas!

wielkość tekstu:A | A | A

 Tradycyjnie, jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia, odbył się świąteczny konkurs. Tym razem „rywalizowały ze sobą” choinki zrobione przez uczniów.

Prace podzielone zostały na dwie kategorie. Rywalizowali ze sobą uczniowie klas I-III i w grupie starszej uczniowie klas IV-VIII.

Wszystkie pięknie zrobione choinki wystawione do podziwiania na szkolnym korytarzu umilały przedświąteczny czas i podkreślały magię świąt.

Natomiast bardzo trudne zadanie miało konkursowe jury, bo jak wybrać najładniejszą pracę, gdy wszystkie zasługują na podziw i uznanie? Na szczególne wyróżnienie zasługiwały prace w pełni samodzielne i pomysłowe. Jury jednak poradziło sobie z tym trudnym zadaniem i przyznało nagrody. 


Warning: getimagesize(zdjecia/artykuly/bmale/kon2601.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /spryczow/inc/funkcje.inc.php on line 1009
14

czytano: 206 razy

źródło: spryczow.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

Szkoła Podstawowa w Ryczowie powstała w 1924 roku. Przez cztery lata była to szkoła jednooddziałowa, w tym okresie dzieci kończyły tylko 4 klasy.

dalej
Ilość zdjęć: 11
dalej
Szkoła Podstawowa w Ryczowie